در حال بارگزاری ...
<<<<<<< Updated upstream =======
خبرخوان

وبلاگ

چراغ روکار چیست و چه کاربردی دارد؟
0 چراغ روکار چیست و چه کاربردی دارد؟
در گذشته به انواع نورپردازی و کاربردی ترین چراغ هایی که می توان در دکوراسیون داخلی از آنها استفاده کرد، پرداخته ایم. چراغ روکار نیز یکی از پرطرفدار ترین انواع چراغ هاست که از نظر شکل و شمایل و حالت نصب دقیقا نقطه مقابل چراغ های توکار می باشد.
چراغ فواره ای چیست و چه کاربردی دارد؟
0 چراغ فواره ای چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از جدیدترین و زیباترین عناصری که برای طراحی باغ ها، فضای سبز، استخرها، مجتمعات و .... استفاده می شود فواره است. اما چه چیزی سبب می گردد تا زیبایی این فواره ها دو چندان شود و چشم هر بیننده ای را خیره نگه دارد؟ بله، نورپردازی صحیح و به کار بردن چراغ هایی که هر آن، رنگ های خاص تری از خود ساطع میکند.

همانطور که در مطالب گذشته به آن اشاره کردیم، نورپردازی اصولی، باعث می گردد تا انعکاس رنگ ها در آب، استخرها، آبنماها، آبشارهای مصنوعی و .... را چشم نوازتر و مدرن تر به نظر برساند. پس در این مطلب به ...

چراغ توکار چیست و چه کاربردهایی دارد؟
0 چراغ توکار چیست و چه کاربردهایی دارد؟
نورپردازی و روشنایی بخشیدن به خانه‌ها و ساختمان‌ها یکی از مهم ‌ترین و اساسی ترین نکاتی است که در طراحی به آن پرداخته می شود. برای نورپردازی اصولی، جلوه بخشیدن به محل زندگی خود باید از المان هایی استفاده کنید که در نهایت زیبایی، کاربردی هم باشند.
نورپردازی استخر
0 نورپردازی استخر
هنگامی که مردم دریافتند که دکوراسیون و چیدمان منزل یا محل کارشان تاثیر بسزایی در ایجاد ارامش و افزایش انگیزه شان دارد، معماران و طراحان تلاش کردند تا با استفاده از شگرد هایی نوین، آلودگی های بصری را کاهش داده و نمای درونی و بیرونی ساختمان ها را جلوه بخشند.
چراغ جت لایت
0 چراغ جت لایت
حتما ساختمان های بلند و مرتفعی که نورپردازی با شکوهی دارند، توجه شما را نیز جلب کرده اند. مهندسان و طراحان ساختمان برای جلوه بخشیدن به نمای بیرونی ساختمان ها، سعی دارند تا از تکونولوژی های جدید و محصولات نوری خاص تری استفاده کنند. بدین منظور نور های پرتابی یا چراغ جت لایت تبدیل به یکی از محبوب ترین چراغ های دکوراتیو شده است. پس در این مطلب به بررسی چراغ جت لایت و ویژگی ها و کاربرد های آن می پردازیم..
چراغ استخری یا آبنما چیست؟
2 چراغ استخری یا آبنما چیست؟
چراغ استخری یا چراغ های آبنما تکنولوژی های جدی و با کیفیتی هستند که نورپردازی مکان هایی که در معرض رطوبت هستند را به عهده دارند. چراغ استخری المانی است که باعث میشود استخر ها، حوضچه های آب، سالن های سونا، آبنماها و حتی آبشار های مصنوعی خیره کننده و متفاوت تر از آنچه هستند به چشم آیند.
>>>>>>> Stashed changes
آرشیو وبلاگ
خانه
داشبورد
اطلاعات
سفارشات
پیام ها
بیشتر
بیشتر
0 سبد
جستجو
دسته ها
تماس
دسته بندی ها
چراغ استخر
چراغ آبنما
چراغ فواره
چراغ محوطه
چراغ فیبر نوری
کنترلر
لوازم جانبی